Сезонна знижки на вікна 20%
Сезонна знижки на вікна 20%

пластикові вікна


від авторизованого партнера
концерна rehau

rehau — енергоефективні металопластикові віконні системи для скління будинків

Наші пластикові вікна

Можна було б сказати, що Алнат - успішна сімейна компанія, яка виробляє і продає пластикові вікна Rehau, але, якщо бути зовсім точними, Алнат - це сім'я, яка відповідає за кожне металопластикове вікно.
Компанія була заснована Олександром і Наталею Полегенький в червні 2002 року. За цей час вона перетворилася в лідера українського ринку металопластикових вікон, авторизованого партнера Rehau. У чому ж секрет успіху? Адже, ринок переповнений пропозиціями з продажу та встановлення пластикових вікон.
Справа в тому, що наша головна цінність - люди. І ті, які виготовляють, продають, доставляють і встановлюють металопластикові вікна і ті, які пластикові вікна набувають. До кожного покупця пластикових вікон ми знаходимо індивідуальний підхід, а за кожне встановлене металопластикове вікно несемо відповідальність. Для родини це нормально.

Авторизований партнер Rehau

Що таке авторизований партнер Рехау і чому цим статусом можна і потрібно пишатися? Це статус, безпосередньо підтверджений представником концерну Rehau. Те, чого не купиш за гроші і не вирішиш за допомогою зв'язків. Це ретельна перевірка всіх пунктів: від процесу виготовлення металопластикових вікон, якості матеріалів і комплектуючих для вікон до офісу компанії, яка ці вікна продає.
Яка в цьому користь для клієнта, який набуває металопластикові вікна? У тому, що він може більше не мучити себе сумнівами.
Адже авторизований партнер Рехау - це своєрідний маркер. Гарантія того, що придбані пластикові вікна зроблені з надміцних матеріалів, а установка вікон проводиться професіоналами, які встановили вже не одну сотню пластикових вікон.

Власне виробництво вікон

Алнат - не просто посередник, який продає металопластикові вікна. Це компанія, що виготовляє пластикові вікна безпосередньо в Україні, використовуючи сучасне автоматичне і напівавтоматичне обладнання. Власне виробництво пластикових вікон Rehau знаходиться в с. Погреби Броварського р-ну. Тут працюють професіонали, яким під силу виготовити як стандартні прямокутні вікна, так і будь-які варіації на тему: круглі вікна, трапеції, розсувні системи, арки, вхідні двері. Важливо відзначити, що армування пластикового вікна від Алнат становить 1,5 мм. Ці 1,5 мм і роблять вікна особливо міцними і довговічними.
Мінімальні терміни виготовлення металопластикових вікон, як і гарантія максимальної якості вікон по більш, ніж прийнятною ціною без "сюрпризів" - чергова вигода для клієнта.

комфортно і вигідно

металлопластикові вікна рехау

для квартир у панельному будинку
від
9540
грн
вікна рехау для квартири:
 • трикамерний профіль REHAU
 • сучасний склопакет
 • якісна фурнітура
 • безкоштовний замір
 • професійний монтаж
 • гарантія 5 років
купити вікна
від
13950
грн
переваги вікон рехау:
 • п'ятикамерний профіль REHAU
 • енергозберігаючий склопакет
 • якісна фурнітура
 • безкоштовний замір
 • професійний монтаж
 • гарантія 5 років
купити вікна
від
13750
грн
вихід на балкон:
 • європейський
  профіль REHAU 60
 • сучасний склопакет
 • віконна фурнітура MACO
 • професійний монтаж
 • гарантія на вікна 5 років
купити вікна
від
21380
грн
скління лоджії:
 • профіль REHAU 60
 • вікна з теплим склопакетом
 • верхній та нижній водовідливи
 • якісна фурнітура MACO
 • додатковий профіль 40 мм
 • нащільники
 • професійний монтаж
 • гарантія на вікна 5 років
купити вікна

пластикові вікна рехау від виробника


Металопластикові вікна як мистецтво

Металопластикові вікна Rehau від Алнат - вікна на всі випадки життя. Наші пластикові вікна підкреслять затишок дитячої, строгість офісного приміщення, надійність приватного будинку. Вікна від Алнат можуть бути будь-якого кольору, конфігурації і складності. Теплозберігаючі, шумоізолюючі, екологічні - це вікна Алнат. Наші металопластикові вікна підкреслять унікальність вашого будинку, збережуть тепло, створять затишок.

Фурнітура для вікон: сенс в деталях

Компанія Алнат - це увага до деталей. Адже навіть найкращі металопластикові вікна навряд чи зможуть розкрити весь свій потенціал, якщо якість фурнітури буде не таким бездоганним, як самі вікна. Тому ми працюємо тільки з лідерами ринку фурнітури - австрійської маркою MACO і німецької SIEGENIA. Ці марки славляться міцністю, довговічністю і зручністю в експлуатації.

Склопакет - головне у вікні

Склопакет - душа пластикового вікна, його суть. Потенційним власникам пластикових вікон Рехау ми пропонуємо інноваційні технології, міцні матеріали та елегантний зовнішній вигляд. Так, склопакети можуть бути теплими, енергоефективними, з теплою дистанційною рамою, з нанопокриттям або заповнені аргоном або криптоном. Вони можуть мати протиударними властивостями або бути затоновані.

Доставка металопластикових вікон

Для нас доставка металопластикових вікон - другорядне завдання, а обов'язкова складова успіху. До доставці вікон ми ставимося так само дбайливо і відповідально, як і до монтажу вікон. Пластикові вікна Rehau завжди їдуть до своїх нових господарів на спеціалізованому автотранспорті, з урахуванням всіх технічних вимог, які дозволяють новим вікнам дістатися до місця призначення в цілості й схоронності.

Сертифікати якості

Найвищий рівень послуг і бездоганну якість продукції (вікон, профілів, дверей, фурнітури), що надаються компанією Алнат, підтверджує не тільки постійно зростаюче число замовлень на пластикові вікна, але і численні сертифікати. Всі серії металопластикових вікон і дверей мають свої сертифікати відповідності. Наші клієнти не тільки завжди мають рацію, але і завжди спокійні.

Пластикові вікна: наші гарантії

Залежно від серії, компанія Алнат надає гарантію на металопластикові вікна від 5 до 15 років. Гарантія на пластикові вікна - це додаткова впевненість в тому, що, якщо під час відведеного терміну в експлуатації вікна виникнуть неполадки, майстер компанії усуне їх абсолютно безкоштовно. Правда, такі проблеми у людей, які замовляють у нас металопластикові вікна Rehau, трапляються вкрай рідко.

Каталог
Вікна

Виготовлення та встановлення металопластикових вікон з профілю REHAU
Двері

Металопластикові вхідні та балконні, штульпові та розсувні
Балкони

Виходи на балкон, французький балкон
Лоджії

Усі роботи зі скління та утеплення лоджій, виготовлення шаф
Розсувні системи

Профільна система REHAU дозволяє розширити простір
Підвіконня

Високоякісне підвіконня Элизиум Пласт, Danke
Відливи

Виготовимо та встановимо відливи оцинковані та ранилові.

Переваги пластикових вікон

від компанії Алнат

1
Надійний захист від холоду

Вікна від Алнат — це склопакети з енергозберігаючим склом, теплою дистанційною рамкою та аргоном.
2
Перевірений захист від спеки

Сонцезахисні вікна від Алнат — це захист від спеки та заощадження на кондиціюванні приміщення.
3
Монтаж найвищої якості

Вікна від Алнат — це встановлення за всіма євростандартами та досвід монтажників від 7 років.
4
Сервісне обслуговування

Вікна від Алнат — це гарантоване безкоштовне післямонтажне регулювання.

Послуги

Замір
Виготовлення

Доставка

Монтаж

Виконані проекти
Відгук від: Мережа АЗС Талісман
Предприятие «Талисман» широко сотрудничает с Оконной компанией «Алнат». Окна компании «Алнат» установлены на всех АЗС «Талисман» ...

Детальніше

Предприятие «Талисман» широко сотрудничает с Оконной компанией «Алнат». Окна компании «Алнат» установлены на всех АЗС «Талисман», которые работают в городе Киеве и г. Белая Церковь. Следует отметить, что окошки касс на наших АЗС, которые так же сделаны компанией «Алнат», служат нам уже многие годы, не смотря на их ежедневную эксплуатацию — нет ни люфтов, ни скрипов, ручки не расшатываются, окошки всегда плотно закрываются.

Фасад магазина «Барон Мюнхгаузен», расположенного на АЗС «Талисман» в г. Киеве, на Воздухофлотском проспекте 100, практически полностью выполнен из оконных конструкций изготовленных ЧП «Алнат». Это позволяет завлекать клиентов, поскольку товары очень хорошо видны с улицы. Мережа АЗС Талисман г. Київ

Відгук від: Роман м. Киев
Остался очень доволен качеством не только установленных окон, но и высоким профессионализмом …

Детальніше

Остался очень доволен качеством не только установленных окон, но и высоким профессионализмом сотрудников компании от приема заказа до сервисного сопровождения установленных изделий!

Відгук від: Інна м. Тараща
Несколько лет назад обращалась в оконную компанию » Алнат», стеклила загородный дом. Робота была выполнена в сроки и качественно …

Детальніше

Несколько лет назад обращалась в Оконную компанию «Алнат», стеклила загородный дом. Ничего плохого сказать не могу.

Работа была выполнена в сроки и качественно;

 1. Было приятно работать как с менеджером, так и непосредственно с рабочими которые все стеклили и мерили;
 2. Монтажники поставили все за один день (хоть мы боялись что это затянется минимум на дня 2);
 3. Приятным бонусом было то, что ребята убрали мусор который остался после работ.
Замовити безкоштовний розрахунок вікон

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо