Вікна REHAU: зазирнути в майбутнє

Історія компанії REHAU — це історія невеликого підприємства, що стало потужною міжнародною корпорацією. Це репутація і надійність, інноваційність та вишуканість. Це продукція, що підходить і маленьким квартирам и величезним офісним будівлям.

Створення профілей Rehau — не лише результат співпраці професіоналів, це результат співпраці справжніх однодумців абсолютно різних спеціальностей: від архітекторів і дизайнерів до проектувальників та інженерів. Саме завдяки такій співпраці і народилася революційна конструкція — пластиковий профіль REHAU, що поєднав у собі стильний дизайн, найвищу якість, інноваційний підхід за більш ніж демократичну ціну.

Вікна REHAU — це справді технології майбутнього. Чудова шумоізоляція. Важкозаймисті матеріали з феноменальною технологією самозатухання. Екологічність: до складу профілів не входять небезпечні для здоров’я свинцеві сполуки. Безпечність: усі деталі конструкції щільно прилягають до стулок, що запобігає злому. Інноваційна система захисту від можливого видавлювання скла ззовні. Унікальна система водовідводу. Отже, “у вогні не горять, у воді не тонуть” — це про вікна REHAU.

Цікаво, що вікна Rehau не потребують складного догляду. Завдяки антистатичній обробці, бруд на поверхні профілю просто не затримується. Крім того, вікна Rehau стійкі до найрізноманітніших кліматичних умов, тому зможуть служити вірою і правдою у будь-якому куточку України.

А ще вікна Rehau — це, практично, витвори мистецтва. Палітра кольорів, якими можуть бути пофарбовані вікна, варіюється від класичних (мінімалістичний білий, стримані кольори темного або світлого дубу, аристократичний відтінок червоного дерева) до химерних. Адже за допомогою системи "Rehau Acryl II", вікнам можна надати будь-якого кольору, залежно від фантазії клієнта.

Попри якість, безпеку та інноваційність, компанія Rehau дотримується поміркованої цінової політики і завжди стежить за тим, щоб вартість продукції була обґрунтованою. У компанії переконані: без людей, чиє життя покращать вікна Rehau, жодні інновації не матимуть сенсу.

Алнат — авторизований партнер компанії Rehau

Прийнявши рішення купити вікна Rehau, ви маєте розуміти, що гарантувати справжність и беззаперечну якість (від комплектуючих до монтажа), надати всі потрібні документи та сертифікати, ще й за справедливою ціною, може тільки авторизований партнер бренду.

Саме таким партнером Rehau в Україні є компанія Алнат. Авторизований партнер — це компанія-представник, чиї стандарти було неодноразово підтверджено безпосередньо інженерами Rehau в результаті прискіпливої перевірки.

За словами керівництва компанії Алнат, торгова марка Rehau настільки піклується про власну репутацію та безпеку клієнтів, що за жодних обставин не зробить послаблення навіть тим, із ким працює на постійних засадах. Якщо під час щорічного аудиту інженерами Rehau будуть помічені найменші огріхи, статус авторизованого партнера просто не буде підтверджено.

Звертаючись у компанію Алнат (як клієнт або дилер з продажу металопластикових конструкцій) ви, поза сумнівом, робите правильний вибір на користь помірної ціни, високої якості та європейського рівня послуг, а, відтак, захищаєте себе від будь-якого ризику.

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо