Виготовлення металопластикових вікон

Виготовлення металопластикових вікон Рехау

Виготовлення металопластикових вікон на власному виробництві компанія «Алнат» займається з 2002 року. Завдяки чому, металопластикові вікна мають високу якість за доступною ціною. Власне виробництво дає можливість виконувати бажання кожного клієнта, втілюючи у реальність досить складні у виготовленні металопластикові віконні конструкції. Маючи власне виробництво, ми пропонуємо своїм замовникам продукцію без посередників, а це в свою чергу гарантує чесну ціну на пластикові вікна, двері.

Основне завдання нашого виробництва - виготовлення вікон високої якості, які прослужать якомога довше, при цьому ціна буде якомога нижче. Укладаючи договір про співпрацю із нашою компанією з виготовлення вікон та дверей, ви можете бути впевнені у якості виготовлених пластикових вікон, дверей. Для нас головне правило в роботі із клієнтами та дилерами – якість вироблених вікон.

  Оскільки у компанії свої виробничі площі ми пропонуємо:
 • Виготовлення вікон різної складності із профілю REHAU;
 • Засклення балконів й лоджій;
 • Металопластикові вхідні та балконні двері;
 • Офісні перегородки;
 • Підйомно-розсувні двері (Портали HST);
 • Паралельно-зсувні двері (Портали PSK);

А також повну комплектацію пластикових вікон: підвіконням, відливами, козирками, москітними сітками, добірним профілем. Для дверних конструкцій: дверні довідники, всілякі дверні ручки, замки із різними типами замикання.

Виготовлення металопластикові вікон «Алнат» здійснює з кращого та перевіреного роками німецького профілю «Rehau». Висока якість профілю підтверджена у всьому світі.

  При комплектації метало пластикової продукції наша компанія використовує високоякісну фурнітуру європейських виробників:
 1. MACO (Мако) - Австрія;
 2. Siegenia (Зігенія) - Німеччина.

На виробництві знають, що якість виробництва металопластикових вікон багато у чому залежить від якісної фурнітури. Елементи даної фурнітури проходять тест RAL на міцність й функціональність. Наша компанія впевнена у якості своєї продукції, тому ми надаємо клієнтам гарантію на металопластикові вироби, а також й на встановлення.

Використання високоякісних матеріалів для комплектації й постійний контроль на всіх етапах виробництва, дають можливість виготовити пластикові вікна, балконні виходи, вхідні двері, що відповідають європейським вимогам.

Вхідні двері ПВХ - це обличчя вашого будинку або офісу. Вони можуть бути повністю заскленими або повністю пластиковими, тобто без скла. Плюс таких дверей в тому, що на їх виготовлення піде небагато часу. Ви отримаєте своє замовлення у максимально короткі терміни.

  Перевага пластикових дверей полягає:
 • Вхідні двері ПВХ можна виготовити будь-якої конфігурації й кольору;
 • Двері витримують великі навантаження;
 • Стійкі до перепаду температури, до вологості;
 • Простота та легкість в догляді;
 • Мають високу шумоізоляцією;
 • Доступна ціна.

Для виготовлення металопластикових дверей використовується посилений профіль ПВХ, що дає можливість дверним конструкціям витримувати великі навантаження.


Картинка страницы
Опубліковано: 23.05.2017 г.

Виготовлення металопластикових вікон REHAU (Рехау)

Виготовлення металопластикових вікон на власному виробництві компанія «Алнат» виробляє з 2002 року.
Логотип Алнат
Замовити безкоштовний розрахунок

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо