Виробництво металопластикових вікон

Виробництво металопластикових вікон Рехау

Власне виробництво металопластикових вікон — це гарантія якості, надійності. Для виробництва металопластикових вікон, що відповідають всім сучасним вимогам, необхідно мати свої виробничі площі. Тому компанія «Алнат» організувала у селі Погреби Київської області, у далекому 2004 році, виробництво для виготовлення металопластикових конструкцій (вікна, вхідні та балконні двері). Велику роль у якості металопластикових вікон займає саме виробництво цих самих вікон. Здавалось би, нічого складного: закупили профіль, порізали по потрібним розмірам, зібрали все у єдине і вікно готове. Але це далеко не так.

    Мало кто замислюється, що для якісного металопластикового вікна, яке буде якісним та радувати Вас протягом багатьох років, необхідні:
  • високоточні станки;
  • знаючі, висококваліфіковані спеціалісти;
  • якісні комплектуючі матеріали.
Спеціальсти виробництва з виготовлення металлопалстікових вікон Рехау

Виробництво вікон із профилю REHAU

Тому на виробництві встановлені сучасні автоматичні та полуавтоматичні станки із сучасним програмним забезпеченням. Лише такий підхід дозволив компанії виготовляти металопластикові вікна абсолютно різної конфігурації.

Власне виробництво дало змогу зупинити свій вибір лише на високоякісних європейських постачальниках комплектуючих для металопластикових вікон.

Що стосується профільної системи — то це профільна система від німецького концерна REHAU. Профільна система REHAU відповідає усім європейським нормам: екологічно безпечна, енергоефективна із високим ступенем шумоізоляції.

Металопластикове вікно повинно виконувати певну функцію: відкриватися, закриватися. Тому компанія зупинила свій вибір на європейських виробниках фурнітури, які пройшли перевірку часом, випускаючи тільки якісну віконну фурнітуру, що відповідає сучасним вимогам. Встановлюється фурнітура для металопластикових вікон австрійського виробника MACO (Мако) та німецького - SIEGENIA (Зігенія).

На виробництві дотримуються всіх технологічних норм для виробництва металопластикових вікон. Перед тим як виготовлене компанією металопластикове вікно буде передане замовнику, відділ контролю якості, тестує готові металопластикові вікна на спеціальних стендах. Тільки пройшовши всі перевірки якості, компанія «Алнат» на спеціалізованому транспорті доставляє вікна замовнику.


Виробництво металопластикових вікон
Опубліковано: 26.10.2017 г.

Виробництво вікон із профилю REHAU (Рехау)

Власне виробництво металопластикових вікон Rehau (Рехау) - це гарантія якості і надійності, що відповідає всім сучасним вимогам.
Логотип Алнат
Замовити безкоштовний розрахунок

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо