Паралельно-зсувні двері - PSK Портали

Паралельно-зсувні двері портального типу з профільних систем REHAU

PSK Портали. Все більшою популярністю користуються металопластикові вікна, двері із відносно новим видом відкривання, - це паралельно-зсувна система PSK. При виготовленні вікон або дверей із системою PSK використовується багатокамерний віконний профіль, що у свою чергу гарантує високий захист від промерзання та протягів. З огляду на використання профілю віконної системи, потрібно пам'ятати, що у таких конструкціях неможливо обійтися без порога. Цю конструктивну особливість потрібно враховувати, якщо є люди з обмеженнями в пересуванні.

На відміну від звичайних металопластикових конструкцій в паралельно-зсувний системі застосовується спеціальна PSK- фурнітура. Це надійний, простий та дуже якісний механізм, а при правильній експлуатації прослужить Вам довгі роки. Легким рухом віконна ручка вікна або дверна (двухстороння) ручка дверей повертається та у залежності від потреби, дозволяє відкрити рухому частину конструкції або на провітрювання, або повністю. Потрібно зазначити, що при повному відкриванні у нас стулка, що рухається, зсувається до неробочої та стає паралельно. Що в свою чергу дозволяє значно заощадити місце, при цьому візуально збільшивши світловий простір.

Замовляючи паралельно-зсувну систему PSK потрібно пам'ятає про обмеження:

  • висота частини, що відкривається можлива від 840 мм до 2300 мм;
  • ширина частини, що відкривається - від 670 мм до 1600 мм;
  • вага стулки - максимум 200 кг;
  • світловий простір - по ширині максимальний 4000 мм (в білому кольорі) та 3500 мм в кольоровому виконанні (ламінація), відповідно кольоровій карті виробника.

Металопластикові вікна, двері даної системи часто використовуються при склінні балконних виходів, для розширення простору, домашніх оранжерей, лоджій та балконів, де потрібно максимально зберегти більше простору.

Потрібно відзначити, що замовляючи розсувний портал від концерну REHAU, Ви маєте цілий ряд незаперечних переваг:

  • Герметичну конструкцію, що зберігає тепло та тишу у будинку
  • Максимальне проникнення світла
  • Повний панорамний огляд
  • Більше простору
  • Легкість та простота в обслуговуванні

Щоб дізнатися орієнтовну вартість паралельно-зсувної системи, яка потрібна Вам, зателефонуйте у компанію «Алнат» та залиште розміри отвору для скління (висоту, ширину). Наші менеджери підготують розрахунок Вашої конструкції, яка буде приносити радість довгі роки.


Картинка страницы
Опубліковано: 06.10.2017 г.

Паралельно-зсувні двері REHAU (Рехау) - PSK Портали

Паралельно-зсувні вікна і двері, даної системи, часто використовуються при склінні балконних виходів, домашніх оранжерей, лоджій або балконів.
Логотип Алнат
Замовити безкоштовний розрахунок дверей

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо