Лого авторизованого партнера концерну REHAU

Вікна в кредит за програмою IQ energy

Вікна Рехау в кредит за програмою IQ energy з компенсацією до 35%

IQ energy - спеціальна кредитна програма, спрямована на підвищення теплоеффектівності приміщень призначених для житла, згідно з європейськими нормами.

ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) розробив програму з урахуванням кліматичних особливостей України. Банком був розроблений перелік товарів, встановлення яких допомагає підвищити теплоеффектівность житла.

У програмі поліпшення енергоефективності беруть участь три банка-партнера: УкрСіббанк, ОТПбанк, Райффайзен банк Аваль. Кредитування IQ energy діє тільки для певної групи товару, що сприяють зменшенню тепловтрат у житловому приміщенні. До цієї групи належать й металопластикові вікна з енергозбереженням, а також енергозберігаючі склопакети.

Замовити безкоштовний розрахунок вікон

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 337 5000

Компанія «Алнат», виготовляє та встановлює вікна REHAU власного виробництва. Ми знаємо які теплі металопластикові вікна потрібні Вам для отримання компенсації.

Правила и условия
программы IQ energy
Співробітники віконної компанії «Алнат» допоможуть своїм замовникам:
  • Вибрати теплі вікна та додаткові матеріали;
  • Виконаємо заміри віконних конструкцій;
  • Згенеруємо Ваш сертифікат на сайті IQ energy;
  • Допоможемо із вибором банку-партнера й програми кредитування з зручними для Вас умовами;
  • Відправляємо у банк всі необхідні документи для отримання кредиту;
  • Допоможемо в реєстрації особистого кабінету на сайті IQ energy;
  • Подамо для Вас заявку на виплату гранту;
  • Швидко та якісно виготовимо й встановимо Ваші теплі вікна;
  • Наші монтажники зроблять всі необхідні фотографії.

Обрані Вами металопластикові вікна мають відповідати кліматичній зоні проживання. Нагадаємо, що в Україні дві кліматичні зони. Жителі Києва та області проживають у першій зоні. Замовивши заміну металопластикового вікна або звичайних склопакетів на енергозберігаючі, у позичальника з'являється можливість отримати, згідно з програмою IQ energy, компенсацію від банку-партнера 35% (не більше 3 000 євро). Вибрати правильні теплі металопластикові вікна для отримання гранту від банку, допоможуть менеджери компанії «Алнат».

У випадку, якщо вибрані Вами вікна не будуть відповідати вимогам програми IQ energy, то в компенсації буде відмовлено. Інженери IQ energy уважно перевіряють, щоб встановлені вікна відповідали згенерованому сертифікату, рахунком-фактурою на вікна та специфікації. Якщо є невідповідність, то у виплаті компенсації буде відмовлено. 10% - це виїзні перевірки на об'єкті. Замовляючи металопластикові вікна, що відповідають всім вимогам програми IQ energy, уважно поставтеся до вибору віконної компанії.

Вам тільки потрібно буде вислати документ, що підтверджує видачу кредиту й квитанцію.

Скористатися програмою кредитування може будь-який житель нашої країни, який має вільний доступ до житлового приміщення, що знаходиться на території України, де будуть виконуватися роботи по підвищенню тепло ефективності.

Програмою передбачається підтримка проектів для енергозбереження як у приватному будівництві так й для багатоповерхових будинків.

Програма IQ energy дає унікальний шанс розумно інвестувати в майбутнє, значно економлячи на комунальних платежах. Цією можливістю успішно скористалися багато наших замовників.

Стати учасником програми IQ energy та отримайте компенсацію на металопластикові вікна з енергозбереженням. Наші співробітники допоможуть Вам правильно вибрати металопластикові вікна та отримати кредит із компенсацією!

Зробіть своє житло теплим - скористайтеся програмою IQ energy!

Замовити безкоштовний розрахунок вікон

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 337 5000

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо