Пластикові вікна Extra Therm Chic: імідж із комфортом

Створюючи пластикові вікна Extra Therm серії Chic, у компанії Алнат, очевидно, задалися питанням: чи можна підкреслити високий статус господаря, уникнувши при цьому зайвої химерності? Відповідь виявилася позитивною. І цією відповіддю стали готові вікна з нової серії Extra Therm Chic.

Пластикові вікна серії Chic - це статус без кітчу, ексклюзивність без крайнощів, як із фасадного, так і з внутрішнього боку.

Встановлюючи такі металопластикові вікна, можна бути впевненими в тому, що ваш будинок вирізнятиметься з-поміж інших, але залишатиметься при цьому класично стриманим.

Ще одна особливість пластикових вікон цієї серії в тому, що вони чудово зберігають тепло. Тобто, обираючи між статусним зовнішнім виглядом і підвищеним комфортом, обирати, власне, й не доведеться. Ці пластикові вікна здатні забезпечити і те, й інше в надлишку.

Пластикові вікна Extra Therm Сhic - ідеальний вибір для великих заміських будинків, у яких усе продумано до деталей, а статус і комфорт є двома сторонами однієї медалі.

Вишуканість стилю — це перше враження від металопластикового вікна Extra Therm серії Chic.

Перевагою є заокруглений дизайн стулки, що нависає над рамою й створює додатковий захист ущільнення під час зливи. Елегантно закруглена форма штапика додає шику.

Вікна Extra Therm серії Chic виготовлено на основі теплої багатокамерної системи профілів з трьома контурами ущільнення Rehau Synego, які виробляються виключно в ЄС (на заводі в м. Шрем/Польща та на заводі в м. Віттмунд/Німеччина) з застосуванням екологічних кальційорганічних стабілізаторів, що не містять свинцю й інших важких металів.

Іноваційний двокамерний склопакет Clima Screen Premium Thermo 4і/16/4/14Ar/4i (42 мм) зовнішні тафлі скла мають спеціальне низькоемісійне нанопокриття з іонів срібла, що працює як «теплове дзеркало» й віддзеркалює вторинне теплове випромінювання назад в приміщення та заощаджує енергію під час опалювального сезону. Для більшої енергоефективності обидві камери склопакету заповнено інертним газом (Аргон).

Для вікон Extra Therm серії Chic пропонуємо за вигідною ціною «євромонтаж» з використанням спеціальних паро- та гідро- ізоляційних матеріалів, завдяки яким монтажний шов надійно функціонуватиме багато років. Несумлінні виробники вікон монтують лише на піну. Вікна, змонтовані неналежним чином, через декілька сезонів вимагатимуть перемонтування, оскільки піно утеплювач втратить свої властивості від постійного замочування й впливу ультрафіолету.

Видимі елементи фурнітури (петлі) закриваються декоративними накладками шляхетного срібного кольору.

На відміну від звичайних білих накладок, якими комплектують дешеві вікна, срібні накладки ніколи не пожовтіють і не псуватимуть вигляд ваших вікон.

Вікна Extra Therm серії Chic комплектуються високоякісними проти- зламними віконними ручками Норре серії Stuttgart срібного кольору з інноваційною системою Secustik®. Ця система забезпечує не лише надійну й чітку фіксацію ручки вікна у функціональних положеннях («відкрито/закрито», «на відкид», «на щільову вентиляцію»), але й захищає стулку від зламу.

Для нейтралізації негативного «ефекту крайової зони» в наших склопакетах застосовується інноваційна тепла дистанційна рамка, що значно зменшує вірогідність утворення конденсату й покращує теплові показники вікна у порівнянні з традиційними дистанційними рамками з алюмінію. Рамка може бути білого кольору, або коричневого (для вікон з фактурою дерева).

Вікна та двері з профілю Rehau систем Synego з двокамерними енергазберігаючими склопакетами.

Відповідають класу А1 з енергозбереження строком дії до 24.04.18.

Копії сертифікатів (у форматі А4) та протокол лабораторних випробувань надаються за запитом Замовника.

Кромки скла в наших склопакетах додатково шліфуються, щоб прибрати концентратори напруження і сколи, які лишаються після порізки скла. Ця технологічна операція рятує склопакет від «термошоку», тобто від утворення тріщин від нерівномірного нагріву поверхні скла.

Зауважте, що кустарні виробники склопакетів не можуть забезпечити таку обробку кромок скла.

Вікна Extra Therm серії Chic комплектуються фурнітурою МАСО Multitrend від провідного виробника фурнітури з Австрії. Цю фурнітуру по праву вважають однією з найкращих та найнадійніших на ринку.

В стандартному виконанні фурнітура забезпечує:

  • блокування від неправильного відкривання стулки;
  • режим мікро-провітрювання;
  • опцію, що повністю виключає випадкове закриття стулки у результаті протягів.

Реалізуйте свої побажання з вікнами Extra Therm серії Chic: сяюча білизна, тепла фактура дерева, або яскраві трендові кольори… Оберіть серед понад 220 кольорів Ваш улюблений.

Для зовнішнього та внутрішнього оздоблення можна обрати різні кольори, наприклад: зовнішній антрацит та внутрішній класичний білий.

І будьте впевнені — незалежно від обраного кольору Ваше вікно вигля- датиме як нове після багатьох років експлуатації, тому що профілі Rehau стійкі до вигорання та атмосферного впливу.

Ми цінуємо довіру своїх Замовників, тому належним чином підходимо до проектування та виготовлення вікон. Застосовуємо інноваційні технології та проводимо випробування наших вікон. Ми впевнені у високій якості нашої продукції, тому компанія «АЛНАТ» на вікна Extra Therm серії Chic надає гарантію 12 років без додаткового збільшення вартості.

Переважна ж більшість виробників вікон гарантує лише 3-5 років надійної роботи.

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо