Пластикові вікна Extra Therm City: мій дім - мої вікна

Пластикові вікна Extra Therm серії City були cпеціально розроблені та створені для міських жителів. Ця серія пластикових вікон покликана відповідати всім вимогам сучасного городянина, починаючи від помірної ціни і завершуючи стильним дизайном. З одного боку, ритм життя в місті - це завжди життя на межі. І пластикові вікна мають підкреслювати цілеспрямованість і активність свого господаря. З іншого, саме цей високий темп міського життя час від часу викликає бажання зупинитися і побути наодинці з власними думками. В такому випадку, металопластикові вікна мають допомогти наповнити квартиру світлом, теплом і просто відчуттям, що ти, нарешті, вдома.

Пластикові вікна даної серії спроектовані таким чином, що їхня прозора частина відчутно більша, ніж у вікон з інших серій. Саме це дозволяє стверджувати, що металопластикові вікна Extra Therm City буквально закохані в сонячне світло та створені для того, щоб ділитися ним зі своїми господарями. Крім того, збільшена прозора частина цих вікон візуально збільшує і квартиру, нехай навіть невелику за площею.

Пластикові вікна Extra Therm City є втіленням концепції урбанізму в інтер’єрі. А урбанізм у даному випадку - це суміш практичності та стилю, мінімалізму та уваги до дрібниць, активного способу життя і потреби в комфорті, притаманній кожній людині.

Ці металопластикові вікна - прекрасний варіант, як для мешканців багатоповерхівок, так і господарів приватних будинків із індивідуальною системою опалення.

Вікна Extra Therm серії City виготовлено на основі теплої 5-камерної системи профілів REHAU Euro Design 70, які виробляються виключно в ЄС (на заводі в м.Шрем/Польща та на заводі в м.Віттмунд/Німеччина) з застосуванням екологічних кальцій-органічних стабілізаторів, що не містять свинцю й інших важких металів.

Абсолютна перевага вікон Extra Therm серії City — низько профільна стулка, за рахунок якої значно збільшується прозора частина вікна, що суттєво збільшує попадання сонячного світла і покращує мікроклімат Вашої оселі.

Сірий каучуковий ущільнювач у поєднанні з білим кольором профілю надасть вікну ще більшої чистоти та елегантності.

Іноваційний двокамерний склопакет Clima Screen Optima 4/10/4/10Ar/4i (32 мм) має спеціальне низькоемісійне нанопокриття з іонів срібла, що працює як «теплове дзеркало» й віддзеркалює вторинне теплове випромінювання назад в приміщення та заощаджує енергію під час опалювального сезону. Для більшої енергоефективності склопакет заповнено інертним газом (Аргон).

Для вікон Extra Therm серії City пропонуємо за вигідною ціною «євромонтаж» з використанням спеціальних паро- та гідро- ізоляційних матеріалів, завдяки яким мон- тажний шов надійно функціонуватиме багато років. Несумлінні виробники вікон монтують лише на піну. Вікна, змонтовані неналежним чином, через декілька сезонів вимагатимуть перемонтування, оскільки піно утеплювач втратить свої властивості від постійного замочування й впливу ультрафіолету.

Видимі елементи фурнітури (петлі) закриваються декоративними накладками шляхетного срібного кольору.

На відміну від звичайних білих накладок, якими комплектують дешеві вікна, срібні накладки ніколи не пожовтіють і не псуватимуть вигляд ваших вікон.

Вікна Extra Therm серії City комплектуються високоякісними проти- зламними віконними ручками Норре серії Stuttgart срібного кольору з інноваційною системою Secustik®. Ця система забезпечує не лише надійну й чітку фіксацію ручки вікна у функціональних положеннях («відкрито/закрито», «на відкид», «на щільову вентиляцію»), але й захищає стулку від зламу.

Для нейтралізації негативного «ефекту крайової зони» в наших склопакетах застосовується інноваційна тепла дистанційна рамка, що значно зменшує вірогідність утворення конденсату й покращує теплові показники вікна у порівнянні з традиційними дистанційними рамками з алюмінію. Рамка може бути білого кольору, або коричневого (для вікон з фактурою дерева).

Вікна та двері з профілю Rehau систем Euro Design 70 з двокамерними енергазберігаючими склопакетами.

Відповідають класу А1 з енергозбереження строком дії до 24.04.18.

Копії сертифікатів (у форматі А4) та протокол лабораторних випробувань надаються за запитом Замовника.

Кромки скла в наших склопакетах додатково шліфуються, щоб прибрати концентратори напруження і сколи, які лишаються після порізки скла. Ця технологічна операція рятує склопакет від «термошоку», тобто від утворення тріщин від нерівномірного нагріву поверхні скла.

Зауважте, що кустарні виробники склопакетів не можуть забезпечити таку обробку кромок скла.

Вікна Extra Therm серії City комплектуються фурнітурою Siegenia Favorit від провідного виробника фурнітури з Німеччини.

В стандартному виконанні фурнітура забезпечує:

  • блокування від неправильного відкривання стулки;
  • режим мікро-провітрювання;
  • опцію, що повністю виключає випадкове закриття стулки у результаті протягів.

Реалізуйте свої побажання з вікнами Extra Therm серії City: сяюча білизна, тепла фактура дерева, або яскраві трендові кольори… Оберіть серед понад 220 кольорів Ваш улюблений.

Для зовнішнього та внутрішнього оздоблення можна обрати різні кольори, наприклад: зовнішній антрацит та внутрішній класичний білий.

І будьте впевнені — незалежно від обраного кольору Ваше вікно вигля- датиме як нове після багатьох років експлуатації, тому що профілі Rehau стійкі до вигорання та атмосферного впливу.

Ми цінуємо довіру своїх Замовників, тому належним чином підходимо до проектування та виготовлення вікон. Застосовуємо інноваційні технології та проводимо випробування наших вікон. Ми впевнені у високій якості нашої продукції, тому компанія «АЛНАТ» на вікна Extra Therm серії City надає гарантію 9 років без додаткового збільшення вартості.

Переважна ж більшість виробників вікон гарантує лише 3-5 років надійної роботи.

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо