Металлопластиковые окна Rehau Ecosol 60


все что нужно: немецкое качество по доступным ценам в Киеве

Що таке пластикові вікна Ecosol 60? Це вікна, які дивовижним чином поєднали в собі славетну якість та інноваційні технології металопластикових вікон Rehau й українську ціну.

Пластикові вікна Ecosol 60 - справжня знахідка для міського жителя, який любить комфорт, але разом із тим знає ціну грошам. Із такими пластиковими вікнами будь-яка квартира надовго отримає не просто надійну металопластикову конструкцію, а справжнього соратника у боротьбі за сонячне світло, тепло, простір і тишу.

Адже завдяки висококласним фурнітурі та склопакету, металопластикові вікна Ecosol 60 надійно зберігають тепло, рятують від спеки, захищають від шуму та гарантують чудовий зовнішній вигляд вашого рідного дому. І ще один, більш ніж приємний бонус, який ви отримуєте, обираючи пластикові вікна Ecosol 60 - паз “антипил”. Ритм сучасного життя диктує власні правила: сьогодні міський житель все рідше і рідше може приділити достатньо часу великому прибиранню,

разом із тим потреба в затишній та чистій оселі, де можна було б забути про негаразди зовнішнього світу, зростає щодня. Паз “антипил” робить пластикові вікна Ecosol 60 неймовірно простими в користуванні, скорочує час прибирання до мінімуму та надає вікнам більш охайного та привабливого вигляду.

Обираючи металопластикові вікна Ecosol 60, ви можете бути впевнені, що отримуєте безкомпромісну якість за більш ніж приємну ціну.

Замовити безкоштовний розрахунок вікон

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо