Пластикові вікна Extra Therm Fantastic: майбутнє за вікнами

Пластикові вікна Extra Therm серії Fantastic цілковито відповідають своїй назві. Ці металопластикові вікна є втіленням слова “інновація”.

Орієнтованість на майбутнє - це дещо більше, ніж просто захоплення супермодними технічними новинками чи спроможність віддати значну суму грошей за якісь експериментальні розробки. Це справжній світогляд.

Металопластикові вікна серії Fantstic чудово підійдуть тим, хто відчуває майбутнє, як дещо таке, що лежить на відстані простягнутої руки. Для людей, які замислюються про екологію та альтернативні джерела енергії,

прагнуть економії, але такої, яка досягається шляхом вкладання значних коштів у енергоефективні технології. Для тих, чиє майбутнє стає ближче з кожною свідомою покупкою, зокрема, з покупкою пластикових вікон.

Алнат розробила металопластикові вікна, які дивним чином поєднують у собі традиційно високі стандарти та відкритість до всього нового. Замість експериментів із якістю компанія надає перевагу експериментам із можливостями.

Пластикові вікна Extra Therm Fantastic - це футуризм в інтер’єрі. Це логіка, краса і лаконічність, зрозуміти та оцінити які здатні лише ті, хто трохи випередив свій час.

Ці пластикові вікна чудово пасуватимуть приватним будинкам, зокрема, таким, в яких немає активних систем опалення.

Завдяки інтегрованому армуючому шару RAU FIPRO® у вільну камеру армування профілю рами й стулки можна помістити додатковий утеплювач,
що значно підвищує енергоефективність системи, але не впливає суттєво на вартість вікна.

Вікна Extra Therm серії Fantastic виготовлено на основі іноваційної багатокамерної системи профілів з трьома контурами ущільнення REHAU GENEO, які виробляються виключно в Німеччині (на заводі в м. Віттмунд) з серцевиною з матеріалу RAU FIPRO®, що містить армуючі елементи із скловолокна і у більшості випадків дозволяє виготовляти вікна без сталевих підсилювачів, тобто без містків холоду.

Іноваційний двокамерний склопакет Clima Screen Premium Full 4і/16Cr/4/16Cr/4i (44 мм) — це поєднання енергозберігаючого та мультифункціонального скла. Зовнішнє скло захищає приміщення у літню спеку, а внутрішнє зберігає тепло взимку. Склопакет прозорий всередині, та злегка дзеркальний зовні. Для максимальної енергоефективності склопакет заповнено інертним газом (Криптон).

Для вікон Extra Therm серії Fantastic пропонуємо за вигідною ціною «євромонтаж» з використанням спеціальних паро- та гідро- ізоляційних матеріалів, завдяки яким мон- тажний шов надійно функціонуватиме багато років. Несумлінні виробники вікон монтують лише на піну. Вікна, змонтовані неналежним чином, через декілька сезонів вимагатимуть перемонтування, оскільки піно утеплювач втратить свої властивості від постійного замочування й впливу ультрафіолету.

Видимі елементи фурнітури (петлі) закриваються декоративними наклад- ками шляхетного срібного кольору.

На відміну від звичайних білих накладок, якими комплектують дешеві вікна, срібні накладки ніколи не пожовтіють і не псуватимуть вигляд ваших вікон.

Вікна Extra Therm серіїї Fantastic комплектуються високоякісними проти- зламними віконними ручками Норре серії Stuttgart срібного кольору з інноваційною системою Secustik®. Ця система забезпечує не лише надійну й чітку фіксацію ручки вікна у функціо- нальних положеннях («відкрито/закрито», «на відкид», «на щільову вентиляцію»), але й захищає стулку від зламу.

Для нейтралізації негативного «ефекту крайової зони» в наших склопакетах застосовується інноваційна тепла ди- станційна рамка, що значно зменшує вірогідність утворення конденсату й покращує теплові показники вікна у порівнянні з традиційними дистан- ційними рамками з алюмінію. Рамка може бути білого кольору, або коричневого (для вікон з фактурою дерева).

Вікна та двері з профілю Rehau систем Geneo з двокамерними мультифункціональними склопакетами.

Відповідають класу А1 з енергозбереження строком дії до 24.04.18

Копіїї сертифікатів (у форматі А4) та протокол лабораторних випробувань надаються за запитом Замовника.

Кромки скла в наших склопакетах додатково шліфуються, щоб прибрати концентратори напруження і сколи, які лишаються після порізки скла. Ця технологічна операція рятує склопакет від «термошоку», тобто від утворення тріщин від нерівномірного нагріву поверхні скла.

Зауважте, що кустарні виробники склопакетів не можуть забезпечити таку обробку кромок скла.

Вікна Extra Therm серії Fantastic комплектуються фурнітурою МАСО Multitrend від провідного виробника фурнітури з Австрії. Цю фурнітуру по праву вважають однією з найкращих та найнадійніших на ринку.

В стандартному виконанні фурнітура забезпечує:

  • блокування від неправильного відкривання стулки;
  • режим мікро-провітрювання;
  • опцію, що повністю виключає випадкове закриття стулки у результаті протягів.

Палітра кольорів алюмінієвих накладок охоплює всю кольорову гаму RAL. Незалежно від того, яке вікно Ви бажаєте: класичне, стриманого сірого кольору, чи креативне та яскраве — з вікнами Extra Therm серії Fantastic можливо все...

Ми цінуємо довіру своїх Замовників, тому належним чином підходимо до проектування та виготовлення вікон. Застосовуємо інноваційні технології та проводимо випробування наших вікон. Ми впевнені у високій якості нашої продукції, тому компанія «Алнат» на вікна Extra Therm серії Fantastic надає гарантію 15 років без додаткового збільшення вартості.

Це втричi бiльше нiж пропонує переважна більшість виробників вікон (лише 3-5 років).

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо