Пластикові вікна Extra Therm Metallic: стриманість преміум класу

Чи можна досягати ексклюзивного зовнішнього вигляду приватного будинку і лишатися при цьому поціновувачем лаконічного дизайну? Чи можна виглядати на мільйон і бути при цьому стриманим? Із пластиковими вікнами Extra Therm серії Metallic можливо практично все.

Дана серія металопластикових вікон спеціально розрахована на тих клієнтів, хто хоче заявити про себе. Але саме заявити, а не прокричати. Ці вікна обов’язково припадуть до душі тим, хто розглядає функціональність як елемент декору.

Іншими словами, пластикові вікна серії Metallic сподобаються любителям стиля хай-тек.

Саме завдяки цим пластиковим вікнам, ваш дім буде виглядати дорого, престижно і неймовірно стильно, як і належить усьому, що виконано в стилі “високих технологій”.

Особливість цієї серії в тому, що, незважаючи на підкреслену функціональність, вона дає простір для творчості. Завдяки спеціальним накладкам, пластикові вікна серії Metallic надають практично нескінченну кількість варіантів декорування та фарбування.

За допомогою металопластикових вікон серії Мetallic, ви зможете створити не тільки стильний інтер’єр вашого приватного будинку, але й підкреслити елегантність і самобутність його фасаду.

Пластикові вікна Extra Therm Metallic - знахідка для тих, хто хоче бачити свій дім функціональним, стильним, статусним і, разом із тим, стриманим.

Вишуканість стилю — це перше враження від металопластикового вікна Extra Therm серії Metallic.

Декоративні накладки з алюмінію надають вікну сучасного індустріального вигляду, а тепла профільна система забезпечує відмінну теплоізоляцію. Фарбувати накладки можна будь-яким методом, що забезпечує необхідну фактуру поверхні та оптичний ефект недосяжний для пластикових вікон.

Вікна Extra Therm серії Metallic виготовлено на основі теплої багатокамерної системи профілів з трьома контурами ущільнення Rehau Synego, які виробляються виключно в ЄС (на заводі в м. Шрем/Польща та на заводі в м. Віттмунд/Німеччина) з застосуванням екологічних кальцій органічних стабілізаторів, що не містять свинцю й інших важких металів.

Іноваційний двокамерний склопакет Clima Screen Premium Thermo 4і/16/4/14Ar/4i (42 мм) зовнішні тафлі скла мають спеціальне низькоемісійне нанопокриття з іонів срібла, що працює як «теплове дзеркало» й віддзеркалює вторинне теплове випромінювання назад в приміщення та заощаджує енергію під час опалювального сезону. Для більшої енергоефективності обидві камери склопакету заповнено інертним газом (Аргон).

Для вікон Extra Therm серії Metallic пропонуємо за вигідною ціною «євромонтаж» з використанням спеціальних паро- та гідро- ізоляційних матеріалів, завдяки яким монтажний шов надійно функціонуватиме багато років. Несумлінні виробники вікон монтують лише на піну. Вікна, змонтовані неналежним чином, через декілька сезонів вимагатимуть перемонтування, оскільки піно утеплювач втратить свої властивості від постійного замочування й впливу ультрафіолету.

Видимі елементи фурнітури (петлі) закриваються декоративними накладками шляхетного срібного кольору.

На відміну від звичайних білих накладок, якими комплектують дешеві вікна, срібні накладки ніколи не пожовтіють і не псуватимуть вигляд ваших вікон.

Вікна Extra Therm серіїї Metallic комплектуються високоякісними протизламними віконними ручками Норре серії Stuttgart срібного кольору з інноваційною системою Secustik®. Ця система забезпечує не лише надійну й чітку фіксацію ручки вікна у функціональних положеннях («відкрито/закрито», «на відкид», «на щільову вентиляцію»), але й захищає стулку від зламу.

Для нейтралізації негативного «ефекту крайової зони» в наших склопакетах застосовується інноваційна тепла дистанційна рамка, що значно зменшує вірогідність утворення конденсату й покращує теплові показники вікна у порівнянні з традиційними дистанційними рамками з алюмінію. Рамка може бути білого кольору, або коричневого (для вікон з фактурою дерева).

Вікна та двері з профілю Rehau систем Synego з двокамерними енергазберігаючими склопакетами.

Відповідають класу А1 з енергозбереження строком дії до 24.04.18

Копіїї сертифікатів (у форматі А4) та протокол лабораторних випробувань надаються за запитом Замовника.

Кромки скла в наших склопакетах додатково шліфуються, щоб прибрати концентратори напруження і сколи, які лишаються після порізки скла. Ця технологічна операція рятує склопакет від «термошоку», тобто від утворення тріщин від нерівномірного нагріву поверхні скла.

Зауважте, що кустарні виробники склопакетів не можуть забезпечити таку обробку кромок скла.

Вікна Extra Therm серії Metallic комплектуються фурнітурою МАСО Multitrend від провідного виробника фурнітури з Австрії. Цю фурнітуру по праву вважають однією з найкращих та найнадійніших на ринку.

В стандартному виконанні фурнітура забезпечує:

  • блокування від неправильного відкривання стулки;
  • режим мікро-провітрювання;
  • опцію, що повністю виключає випадкове закриття стулки у результаті протягів.

Палітра кольорів алюмінієвих накладок охоплює всю кольорову гаму RAL. Незалежно від того, яке вікно Ви бажаєте: класичне, стриманого сірого кольору, чи креативне та яскраве — з вікнами Extra Therm серії Metallic можливо все...

Ми цінуємо довіру своїх Замовників, тому належним чином підходимо до проектування та виготовлення вікон. Застосовуємо інноваційні технології та проводимо випробування наших вікон. Ми впевнені у високій якості нашої продукції, тому компанія «АЛНАТ» на вікна Extra Therm серії Metallic надає гарантію 12 років без додаткового збільшення вартості.

Переважна ж більшість виробників вікон гарантує лише 3-5 років надійної роботи.

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо