замір

Точність — ввічливість королів і необхідна умова для виготовлення і установки пластикових вікон.


замірмає значення

Замір — перший і, мабуть, один із найголовніших кроків на шляху до вдалого виготовлення та установки вікон, а, відтак, гарантія прекрасного зовнішнього вигляду вашої оселі, комфорту, економії тощо. Компанія Алнат гарантує бездоганну точність замірів.

майстри замірів

У компанії Алнат працюють тільки досвідчені та вправні співробітники, які розуміють, що правильний замір — це запорука успішної установки пластикових вікон. Тому, окрім розміру віконного пройому, вони враховують такі нюанси, як конструкція будівлі, особливості її будови і, звісно, побажання замовника. Уважність до деталей забезпечує точність замірів і бездоганний подальший монтаж. Майстри компанії Алнат мають досвід установки пластикових вікон не менше чотирьох років.

як це працює?

Фахівець компанії «Алнат» приїжджає у будь-який зручний для вас час і робить усі необхідні заміри, враховуючи всі нюанси будівлі та ваші персональні побажання.

Після чого складається відповідний документ із технічним описом і переліком додаткових послуг.

Саме на основі всіх цих моментів і формується остаточна вартість замовлення, яка пізніше чітко прописується в договорі.

Дізнайтеся вартість вікон ПВХ прямо зараз!

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

виготовлення:

як досягти прозорої досконалості?

Виготовлення пластикових вікон — це предмет гордості компанії Алнат.


власне виробництво

Власне виробництво компанія «Алнат» запустила в далекому 2004 році в с. Погреби Броварського р-ну. Відтоді налагоджену і безперебійну роботу забезпечують високотехнологічні виробничі потужності, зокрема, надсучасне програмне забезпечення, автоматичне і напівавтоматичне устаткування і численні програми контролю стандартів якості металопластикових конструкцій.

чому це вигідно клієнту?

Власне виробництво — не тільки свідчення високого рівня компанії. Це той чинник, який дозволяє виконувати замовлення набагато швидше, дає змогу виготовляти більш складні, ексклюзивні конструкції, а також безпосередньо співпрацювати з постачальниками матеріалів і, що має особливо порадувати клієнтів, найкращим чином впливає на цінову політику компанії. Завдяки власному виробництву, якість виробів - вище, а ціни - нижче.

якість

Якість продукції — це головна цінність компанії Алнат, а лояльні клієнти — головний капітал. Тому Алнат працює лише з найкращими профільними системами від німецького концерну REHAU, визнаного лідера на ринку пластикових вікон. (Важко повірити, що цей гігант, який сьогодні має представництва у 53 і заводи в 21 країнах світу, починав свою діяльність як невелика компанія.)

фурнітура

Комфорт и безпека — в деталях. Пластикові вікна будуть приносити радість і максимальну користь тільки в тому випадку, якщо всі деталі до них будуть такої ж високої якості, як і, власне, металопластикові профілі. Так вважають у компанії Алнат і тому працюють виключно з найкращою фурнітурою, яка на сьогодні представлена на ринку. Йдеться про такі торгові марки, як MACO (Австрія) і SIEGENIA (Німеччина). Продукція від даних виробників — це перевірена роками бездоганна якість, простота та зручність в експлуатації, а також усі можливі сертифікати якості європейського зразку.

склопакети

Склопакети, які пропонує компанія Алнат, зроблять ваш дім світлішим, затишнішим та комфортнішим. Перетворять його на те місце, звідки не хочеться йти і куди хочеться повертатися.

Адже склопакети від Алнат — це не тільки виняткова якість, але й ціла низка інших привабливих характеристик. Таких, наприклад, як підвищена термоізоляція, відмінний сонцезахист, шліфована кромка, що гарантовано запобігає “термошоку” та надійний захист від конденсату.

Замовте зворотнiй дзвiнок, якщо виникли питання!

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

доставка?
без проблем!


Коли йдеться про доставку, компанія Алнат дотримується таких само ви кихстандартів, як і у питаннях виготовлення та монтажу пластикових вікон. Своєчасність, дбайливість, комфорт замовника - ось пріоритети компанії. Компанія Алнат використовує тільки спеціалізований транспорт і ніколи не користується послугами працівників сторонніх фірм.

пакет послуг

Під доставкою мається на увазі великий пакет послуг: транспортування, відвантаження і доставлення вікон безпосередньо у квартиру клієнта.

як це працює?

Доставка відбувається у максимально короткі строки, оскільки її дата прописана в договорі. А підписаний із клієнтом договір - це закон для Алнат.

Виготовлення висококласних металопластиковых вікон – процес трудомісткий, який, залежно від складності, може тривати від 5 робочих днів до 3-х тижнів після підписання договору.

Напередодні фактичного монтажу із замовником зв’язується представник відділу логістики компанії і підбирає найбільш зручний для клієнта проміжок часу.

Важливо розуміти, що дату доставки відділ логістики призначає тільки тоді, коли вікна вже готові та чекають на свого господаря: жодних порожніх обіцянок, все максимально прозоро!

географія доставки

Алнат доставляє пластикові вікна не тільки по Києву, але й по Київській області.

ювелірний демонтаж

Усе нове починається з добре демонтованого старого. Майстри компанії Алнат гарантують швидкий і акуратний демонтаж старих пластикових вікон перед установкою нових. Старі рами, відкоси, підвіконня та інше будівельне сміття буде демонтовано і “ліквідовано” в найкоротші строки.


монтаж як
мистецтво!


чому це важливо?

Якісні і професійно встановлені пластикові вікна — це, вважай, синонім затишної сучасної квартири. Подекуди бажання заощадити грає з людьми злий жарт. Зважившись на придбання якісних металопластикових вікон, покупці вирішують або встановити їх власноруч, або найняти неперевірену монтажну бригаду, як то кажуть, з вулиці. Обидва варіанти можуть, зрештою, обернутися крахом у буквальному сенсі слова. Неякісний монтаж навіть дуже якісних пластикових вікон неодмінно нагадає про себе такими неприємними “симптомами”, як тріщинки на відкосах, протягами, запотіванням вікна і вологістю у найближчий після установки час.

Завжди треба пам’ятати, що комфорт, безпека і привабливий зовнішній вигляд вашої квартири чи будинку на 50% складається з якості пластикових вікон і на 50% з якості монтажу. Прагнучи заощадити бодай на одній зі складових, ви власними руками позбавляєте себе того затишку і краси, на які заслуговуєте.

Алнат надає гарантію від 5 до 15 років, що свідчить про впевненість компанії у беззаперечній якості власних послуг. Можна сміливо сказати, що, прийнявши рішення скористатися послугами такої компанії, клієнт вкладає кошти у своє безпечне майбутнє. І навпаки: роблячи спробу заощадити на монтажі, покупець прирікає себе на перемонтаж вікон у найближчі пару років.

майстри

Монтажні бригади Алнат — візитівка і предмет особливої гордості компанії. На жаль, вряди годи слово «монтажник» викликає у клієнта не найприємніші асоціації. Справедливо це чи ні — сказати важко. А от про що можна сказати зі стовідсотковою впевненістю, так це про те, що монтажники компанії Алнат — не просто майстри з великим досвідом і золотими руками, а ще й охайні, акуратні та приємні у спілкуванні молоді чоловіки, яким дуже легко довірити красу та комфорт своєї квартири чи будинку.

досвід

Алнат має справу з установкою вікон уже більше 10 років.
Це тисячі установлених вікон, засклених лоджій і балконів, а також
великий досвід роботи з конструкціями будь-якої складності.

рівень майстерності та гарантії

Монтаж пластикових вікон від Алнат — це робота з найкращими пластиковими профілями Rehau, найнадійнішою фурнітурою MACO та виконання задач у найкоротші строки у зручний для клієнта час. Якими б не були кліматичні умови, установка пластикових вікон відбудеться за будь-якої погоди.

Крім того, Алнат пропонує п’ятирічну гарантію, протягом якої майстри компанії безкоштовно допоможуть усунути найдрібніші несправності, які могли виникнути під час монтажу пластикових вікон. Цікаво, що гарантія є завжди, а несправності — практично ніколи.

чому євромонтаж?

Здавалося би, словосполучення “євромонтаж пластикових вікон” у всіх на слуху. Але що ж таке цей євромонтаж пластикових вікон? І чому співробітники компанії Алнат завжди рекомендують своїм клієнтам саме цей тип установки пластикових вікон?

Якщо говорити коротко, то під терміном євромонтаж мається на увазі найбільш сучасний та максимально якісний тип установки пластикових вікон.

Якщо детальніше, то євромонтаж пластикових вікон - це ціла низка характеристик та показників, що здатні зробити ваш улюблений дім ще більш затишним, теплим та захищеним.

Перелік основних переваг євромонтажу пластикових вікон допоможе зрозуміти, чому, власне, варто обрати саме євромонтаж, а не інший, більш доступний тип установки. Адже саме бажання заощадити часто змушує покупців йти на компроміс із якістю.

Перше і головне: євромонтаж пластикових вікон - це надійний захист монтажного (пінного) шва спеціальними паро- та гідроізоляційними матеріалами. Чому використання цих матеріалів у євромонтажі є настільки важливим?

Усе просто. Монтажний шов, (щілина між віконною конструкцією та отвором), достатньо легко пошкоджується під дією погодних умов.

Ворог номер один пінного шва - волога. У теплу пору року вона легко накопичується в піні, а з настанням холодів перетворюється на лід і просто розриває шов.

Крім вологи, монтажний шов псується від прямої дії ультрафіолету. А паро- и гідроізоляційні матеріали, що використовуються виключно в євромонтажі пластикових вікон, захищають шов від вологи та згубного впливу сонячних променів.

Відтак, євромонтаж пластикових вікон - це захист від протягів, вогкості, обледеніння та грибку. (Усі ці неприємності неодмінно чекають на вікна, встановлені більш дешевим способом, що не передбачає захисту монтажного шва).

Крім усього цього, євромонтаж пластикових вікон від Алнат - це гарантія до 15 років.

Іншими словами, формула теплого та безпечного будинку проста: високоякісні пластикові вікна Rehau плюс професійний євромонтаж від Алнат.

ваше сміття наше рішення!

Монтажні бригади Алнат це штатні співробітники компанії. Відповідно, ставлення навіть до такого делікатного питання, як вивезення будівельного сміття, що залишається в результаті демонтажу і монтажу пластикових вікон, таке ж прискіпливе, як і до всіх попередніх етапів установки. Майстри компанії вирішують цю задачу швидко, акуратно та безкоштовно. Так, вивезення будівельного сміття, що залишилося після монтажних робіт, компанія Алнат бере на себе.


післямонтажне регулювання вікон:

Компанія Алнат несе відповідальність за кожне встановлене пластикове вікно і не визнає компромісів, коли йдеться про якість і зручність в експлуатації. Саме тому в договорі з клієнтом завжди прописується така важлива послуга, як обов’язкове післямонтажне регулювання вікон.

як це працює?

Навіть якщо у замовника немає жодних зауважень щодо роботи фурнітури та якості монтажу, сервісний майстер обов’язково приїде до клієнта протягом 30 календарних днів після установки вікон і ще раз ретельно перевірить, чи все гаразд.

Чи задоволений покупець, чи правильно виконано монтаж, чи все відчиняється та зачиняється належним чином. Справа в тому, що те, на що може не звернути увагу користувач, ніколи не сховається від фахівця.

Якщо є бодай найменша похибка, (наприклад, невелике просідання стулки), сервісний майстер усуне проблему ще до того, як її помітить замовник.

Замовте ремонт чи регулювання вiкон!

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо