Пластикові відкоси

І ось ця мить настала. Нові металопластикові вікна встановлено! Вибір, підготовка, робота нарешті позаду. Але й це ще не фінал. Бодай як філігранно не було виконано демонтаж старих і монтаж нових пластикових вікон, відкоси доведеться відновлювати.

Дізнайтеся зараз, вартість відновлення Ваших відкосів

Заказать расчёт стоимости окон онлайн или позвонив по номеру: (044) 232 37 37

теплі пластикові відкоси:
як за кам,яною стіною

Так що ж являють собою теплі пластикові відкоси? В чому їхня перевага перед іншими видами відкосів?

прекрасний зовнішній вигляд пластикового вікна

простота і зручність в експлуатації

чудові показники звуко-, теплоізоляція

не потребують додаткового фарбування

установка займає всього кілька годин

обираючи цей вид відкосів, ви почнете нове життя
не з понеділка, а вже сьогодні.

що вам потрібно знати про відкоси,
щоб зробити правильний вибір

Дійсно, виконати демонтаж вікон, не задівши відкоси, неможливо. (Так само, як зварити суп, не піднімаючи кришку каструлі). Питання в тому, що робити, щоб ваші нові пластикові вікна виглядали максимально привабливо, квартира залишалася теплою, а отвори були рівними та акуратними? Все просто: потрібно встановити нові відкоси. Добре, та який вид відкосів обрати? Адже існують різні види відкосів: наприклад, гіпсокартонні відкоси або штукатурні відкоси.

отже, що вам потрібно знати про відкоси,
щоб зробити правильний вибір.

штукатурні відкоси

Штукатурні відкоси - певно, найдавніший вид відкосів. (Чесно кажучи, таким відкосам місце в музеї, а не в сучасній квартирі). Справжні професіонали ніколи не порадять клієнту цей вид відкосів. Штукатурні відкоси передбачають марудну і тривалу установку, яка залишить по собі справжні гори будівельного сміття. І це ще півбіди: штукатурні відкоси недовговічні, погано тримають тепло, проте добре пропускають вологу.

гіпсокартонні відкоси

Гіпсокартонні відкоси - більш новий вид відкосів. Але й такі відкоси мають низку серйозних мінусів: час установки такого виду відкосів прямо пропорційний кількості будсміття. А ще цей вид відкосів важко назвати аж надто міцним та зручним в експлуатації.

Власне, головною і, певно, єдиною перевагою гіпсокартонних і штукатурних відкосів є ціна. Та навіть ця перевага блякне, коли починаєш рахувати, скільки коштів буде витрачено на регулярний ремонт штукатурних або гіпсокартонних відкосів. Економія в даному випадку - ілюзія.

Виявляється, що, незважаючи на альтернативні варіанти відкосів, є тільки один вид відкосів, який можні назвати справді надійним і безпечним. Цим правильним варіантом відкосів є теплі пластикові відкоси. Саме такі відкоси завжди пропонує своїм клієнтам компанія Алнат.

Дізнайтеся зараз, вартість відновлення Ваших відкосів

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо