Металопластикові вікна

Металопластикові вікна Rehau (Рехау)

Вікна Rehau (Рехау) та їх переваги. Кожна людина, хоча б раз в житті, чула словосполучення металопластикові або пластикові вікна Rehau (Рехау). І це цілком закономірно. Працюючи багато років на віконному ринку, німецький концерн Rehau (Рехау), зумів завоювати довіру багатьох людей до продукції, що випускається.

Металопластикові вікна Rehau - це гарантія якості, безпеки, екологічності. Чому ж потрібно зупинити свій вибір на металопластикових вікнах Rehau (Рехау)? Сучасна тенденція дбайливого ставлення до енергоносіїв, навколишнього середовища, змушує задуматися про правильний вибір при заміні пластикових вікон. Погодьтеся, що міняти вікна кожні 5-10 років досить утратно. Потрібно викроювати певну суму із сімейного бюджету й витрачати свій вільний час для заміни вікон. Пластикові вікна від відомого німецького виробника Rehau допоможуть Вам зробити надійний внесок один раз, але при цьому, економити все життя. Як так?

    Все дуже просто, встановивши у будинку металопластикові вікна від концерну Rehau, у Вашому помешканні перестане:
  1. Взимку «йти» на вулицю дорогоцінне тепло й буде у рази тепліше у холодну погоду;
  2. Вікно перестане «висвистувати» мелодію протягу;
  3. У приміщенні буде прохолодніше у спеку;
  4. Спокійний сон, адже вуличний шум (при закритих вікнах) залишиться на вулиці;
  5. Ви зможете економити на опаленні й кондиціонуванні, що дуже вигідно.

Вибір металопластикових вікон Rehau (Рехау).

Вибрати вікна для свого будинку, квартири - завдання складне. Потрібно підібрати профіль зі склопакетом так, щоб пластикове (металопластикове) вікно виконувало покладені на нього функції. Вам здасться, занадто дорого. Не поспішайте йти за дешевими вікнами, як то кажуть: ми не так багато живемо, щоб купувати дешеві вікна. Погодьтеся, краще вирішити віконне питання один раз. Тим більше, що у Rehau широкий вибір профільних систем, а менеджери компанії «АлНат» допоможуть підібрати вікно потрібної Вам конфігурації.

Металопластикові вікна Rehau (Рехау)

Ми виробляємо вікна високої якості, будь-якої цінової політики, що розраховані на виконання різних функцій. Почнемо із самого простого й стандартного - профілю.

  • ECOSOL DESING 60 профільна система призначена для скління балконів, лоджій, літніх дач. Рекомендується застосування у приміщеннях без особливих вимог по теплоізоляції.
  • EURO DESING 70, BRILLANT профільна система для жителів першої кліматичної зони України. Рекомендується застосування в житлових приміщеннях, дитячих та медичних установах.
  • REHAU SYNEGO, REHAU GENEO профільна система для приватних будинків, квартир, де особливі вимоги до теплоізоляції. Рекомендується застосування у приміщеннях з індивідуальним лічильником на тепло.

Вибираючи скло пакет, пам'ятайте про те, що за нормами ДСТУ України, в опалювальних приміщеннях рекомендується встановлення двокамерних склопакетів з енергозбереженням заповнених інертним газом. Застосування інертного газу дозволить підвищити теплові характеристики скло пакету. Тільки правильна конфігурація металопластикового вікна дозволить домогтися очікуваного результату: «теплий» профіль відповідно «теплий» скло пакет. Інвестиція у такі пластикові вікна забезпечать тепле і економне майбутнє.

Наша компанія гарантує якість й задоволення всіх Ваших потреб по склінню. Наші менеджери підберуть найоптимальніший варіант для кожного із Вас.


Картинка страницы
Опубліковано: 24.10.2017 г.

Металопластикові вікна Rehau

Вікна німецького концерну Rehau (Рехау). Металопластикові вікна Rehau - це гарантія якості, безпеки, екологічності.
Логотип Алнат
Замовити безкоштовний розрахунок вікон

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо