Rehau Euro Design 70

Профільна система Rehau Euro Design 70

Профільна система Rehau Euro Design 70. Кожна людина, що вирішила встановити пластикові вікна, ставить собі питання: що дасть мені заміна вікон? Чи вийде заощадити на енергоносіях? Якого кольору будуть нові вікна? Надавши собі відповідь на ці питання, безсумнівно потрібно починати вибирати потрібне вікно. Одним з основних критеріїв при виборі вікна є співвідношення ціна плюс якість. Відносно давно, на українському ринку металопластикових віконних конструкцій знаходиться німецький концерн Rehau. Вікна із профілю Rehau завоювали довіру у багатьох людей, і це не дарма, адже протягом багатьох років, виробник профілю пропонує споживачу високоякісну продукцію, як то кажуть, на будь-який смак. Сьогодні великою популярністю користуються вікна із профільної п'яти камерної системи з двокамерним скло пакетом плюс енергозбереження.

Можна із впевненістю сказати, що профільна система Rehau Euro 70 є золотою серединою співвідношення: ціна, якість. Дана профільна лінія має глибину сімдесят міліметрів, із п'ятьма повітряними камерами чудово підходить для житлових приміщень, зберігаючи мікроклімат, незалежно від метеоумов. Вікна профільної лінійки Rehau Euro 70 із застосуванням скло пакету з енергозбереженням зберігають тепло у будинку, квартирі, тим самим надають можливість економити на енергоносіях. Різноманітна кольорова палітра, можливість зробити вікно незвичної форми, допоможе підкреслити індивідуальність Вашого інтер'єру.

    Rehau Euro 70 - це прекрасне поєднання ціни та європейської якості, що відповідає всім нормативним вимогам шумо-теплоізоляції, безпеки. Основні переваги п'яти камерної системи полягають в:
  • наявність двоконтурного двопелюсткового ущільнювача, який зберігає свою еластичність на довгі роки;
  • гладка поверхня дає можливість без особливих зусиль підтримувати вікна у чистому стані;
  • двадцяти градусні скоси на поверхнях надають вікнам елегантний вигляд;
  • можливість комплектації П-образним армуванням дозволяє виготовити віконні конструкції великих розмірів;
  • екологічно безпечні, оскільки профіль можна вдруге переробляти.

Доглядати за вікнами із профілю Rehau Euro 70 досить просто. Достатньо при митті вікон використовувати звичайний мильний розчин. Забороняється застосовувати лужні, чистящі засоби, тому що вони гарантовано зроблять поверхню шершавою, залишаючи подряпини. Що значно погіршує зовнішній вигляд вікон. Замовляючи вікна із профілю Rehau Euro 70 Ви можете бути впевненими у тому, що вікна принесуть тепло, комфорт, тишу та задоволення на довгі роки. З'явилися питання, бажаєте дізнатися орієнтовну вартість вікон з п'яти камерної профільної системи Euro70 - телефонуйте або пишіть до компанії «Алнат». Кваліфіковані менеджери компанії нададуть відповідь на Ваші питання.


Картинка страницы
Опубліковано: 13.11.2017 г.

Rehau Euro Design 70

Вікна з профілю Rehau Euro Design 70, виготовлення та встановлення в Києві та Київській області. Гарантія та сертифікати від виробника.
Логотип Алнат
Замовити безкоштовний розрахунок вікон

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо