Вікна Rehau Synego

Металопластикові вікна Rehau Synego

Енергозберігаючі вікна з ПВХ профілю Рехау Синего. Вікна з максимальним енергозбереженням, одне із головних напрямків концерну REHAU. Працюючи над створенням нового віконного профілю основним завданням фахівців було енергозбереження. Як результат - REHAU Synego (Рехау Синего). З вікнами Synego набагато тепліше. Енергоефективність вікон Synego на п'ятдесят відсотків вище, якщо порівнювати із традиційними вікнами. Унікальність REHAU Synego (Рехау Синего) незвичайність конструкції: профіль для рам - семи камерний, а профіль для стулок - шести камерний, при цьому монтажна глибина 80 міліметрів, що в свою чергу дозволяє встановити теплий склопакет.

Новинкою є можливість, за потребою, доукомплектувати вікно третім MD контуром ущільнення. Дана можливість гарантовано забезпечує сто відсотковий захист від протягу плюс додаткова звукоізоляція. Погодьтеся, що міський шум - своєрідний подразник який викликає велике бажання потрапити на острів «Тиші». З новими вікнами Synego це цілком можливо, поліпшена звуко-шумоізоляція дозволяє включити вдома режим тиші. А міський шум залишити за закритими вікнами. Потрібно відзначити той факт, що поліпшена спеціальна формула HDF, зробила можливим захистити профільну поверхню, а також надати вікнам характерний блиск. Спеціальна формула та вдосконалений виробничий процес дозволили у результаті добитися практично глянсової поверхні із неповторним блиском. Вікна Synego набагато довше залишаються чистими, а це значно полегшує догляд за ними. Для вікон Синего (Synego) застосовується ущільнювач RAU-PREN, сірого кольору. Застосування такого ущільнювача допомагає візуально збільшити площу. З огляду на те, що віконна стулка по висоті нижче ніж в інших системах, то в кімнату проникає більше світла.

Характеристики профільної системи Rehau Synego

  Розгляньмо основні технічні характеристики профільної системи REHAU Synego:
 • монтажна глибина - 80 мм, можливість встановлення склопакета - 51 мм;
 • кількість камер - в профілі для рами - 7, а для стулки - 6;
 • звукоізоляція - до 46 дБ;
 • стійкість до злому по класу RC3;
 • кількість контурів - 2AD або 3MD;
 • коефіцієнт опору теплопередачі - з ущільненням притвору (Synego AD): Rf = 1,0 м²K/Вт, із середнім ущільненням (Synego MD): Rf = 1,06 м²K/Вт.

Металопластикові вікна з ПВХ профілю REHAU SYNEGO, німецького концерну REHAU

Кожна людина мріє зробити так, щоб у квартирі, будинку було не тільки тепло, а й затишно. А із вікнами Synego - цілком реально. У Вас є можливість обрати колір, форму вікна, що буде відповідати стилістиці будинку. Вікна із профілю Synego дозволяють втілити будь-яке дизайнерське рішення: від стандартних до індивідуальних форм (арки, трапеції, трикутники й т.д.), від класично білих до креативного поєднання кольорів. Вікна зберігатимуть свій початковий вигляд і будуть радувати Вас не один десяток років. Покращена формула профілю REHAU Synego робить вікно стійким до вигорання та до різних атмосферних впливів.

  Суттєві переваги профілю:
 1. Високі енергозберігаючі показники.
 2. З вікнами Synego можливий режим тиші.
 3. Ідеально гладка поверхня значно спрощує догляд.
 4. Вікна Synego втілять в життя будь-яке дизайнерське рішення.
 5. Унікальна можливість встановлення третього контуру ущільнення.

Сім'ї, де раціонально підходять до економії на енергоносіях, гідно оцінили всі переваги вікон та балконних виходів з нової серії REHAU Synego. Що б дізнатися вартість Ваших вікон зателефонуйте або напишіть у компанію «Алнат», наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання.


Картинка страницы
Опубліковано: 23.11.2017 г.

Металопластикові вікна REHAU Synego

REHAU Synego (Рехау Синего) - результат виконаної задачі фахівцями Rehau з енергозбереження та створення нового віконного профілю
Логотип Алнат
Замовити безкоштовний розрахунок вікон

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо