Вхідні двері REHAU (Рехау)

Металопластикові вхідні двері REHAU

Вхідна дверна група з профілю REHAU (Рехау). Сьогодні важко собі уявити облаштування житлового приміщення без застосування сучасних технологій. Так у наше життя увійшли екологічні, безпечні, елегантні металопластикові двері REHAU. З їх допомогою ми підкреслюємо свою індивідуальність, створюємо свій неповторний стиль. Облаштовуючи свій будинок потрібно пам'ятати, що при створенні домашнього затишку важливу роль відіграють вхідні двері.

Сучасні інноваційні технології плюс якісні європейські матеріали дозволили зробити металопластикові вхідні двері від концерну REHAU довговічними та надійними. Основне завдання системи вхідних дверей - це безпека, висока ступінь теплозахисту та стійкість до різних природних явищ.

Пластикові двері можна виготовити абсолютно будь-якої конфігурації: одностулкові, штульпові, розсувні (підйомно-розсувні, паралельно-зсувні) та із застосуванням тонованих склопакетів або ж тільки з сендвіч-панелями. Можливість створення різноманітної конфігурації, індивідуального зовнішнього вигляду дали можливість встановлювати металопластикові двері не тільки у громадських місцях, але й у приватних житлових приміщеннях.

Профільна дверна система має цілу низку переваг:
  • відмінна шумо-теплоізоляція;
  • двоконтурне ущільнення по периметру дверей - це сто відсотковий захист від протягу та проникнення вологи;
  • зберігають свій первісний елегантний зовнішній вигляд протягом довгих років роботи;
  • легкість та простота в обслуговуванні.

Вхідні металопластикові двері концерну REHAU

Вхідні металопластикові двері концерну REHAU відповідають європейським нормам безпеки. У процесі виготовлення дверей використовується трикамерна або п'яти-камерна профільна система із посиленим армирующим металом. Комплектуються двері спеціальною фурнітурою, яка забезпечує щільне прилягання стулки до рами, що у свою чергу дозволяє уникнути протягів. Для більшої безпеки встановлюються протизламні замки, які дозволяють фіксувати двері спеціальними цапфами по всьому периметру.

Двері можна ламінувати, тобто використовувати спеціальну ламіновану (кольорову) плівку відповідно до карти виробника. Ламінація, в залежності від обраного кольору, може бути як білій так й на кольоровій основі.

Висновок - металопластикові вхідні двері це практичні, безпечні, довговічні двері, які здатні прикрасити саме вишукане приміщення.

Зателефонуйте до компанії «Алнат». Наші менеджери нададуть Вам відповідь на всі запитання.


Картинка страницы
Опубліковано: 06.10.2017 г.

Вхідні двері із ПВХ профіля Rehau (Рехау)

Металопластикові вхідні двері REHAU, дозволили зробити довговічними і надійними, сучасні технології та якісні європейські матеріали.
Логотип Алнат
Замовити безкоштовний розрахунок дверей

Замовити розрахунок вартості вікон онлайн або за номером: (044) 232 37 37

замовити дзвінок

Професійна консультація

Вкажіть Ваш номер телефону,
і ми Вам зателефонуємо